XX-lecie Stowarzyszenia: Wręczenie wyróżnień w Toruniu

XX-lecie nadania statusu organizacji katolickiej Stowarzyszeniu „Civitas Christiana” jest doskonałym momentem na wyróżnienie osób aktywnie działających na rzecz jego odpowiedniego funkcjonowania.

W ramach Oddziału Okręgowego zasłużeni członkowie zostali uhonorowani 13 czerwca podczas zebrania Zarządu połączonego z wizytą wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia oraz Prezesa Grupy INCO.SA. – Sławomira Józefiaka (patrz: Zebranie Zarządu Oddziału Okręgowego w Toruniu).

Na przyznanie wyróżnień zdecydował się również lokalny Zarząd w Toruniu, podejmując inicjatywę Przewodniczącego Oddziału Jana Bieska. Okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów było zorganizowane 26 czerwca spotkanie, podsumowujące działalność Stowarzyszenia na Pomorzu i Kujawach w I połowie roku. W jego  czasie zapoznano się z także informacjami o przebiegu zebrań Zarządu Oddziału Okręgowego w Toruniu (13 czerwca) oraz Rady Głównej Stowarzyszenia w Wiknie (20-21 czerwca).

Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia aktualnej ekspozycji Galerii Omega – wystawy pt. „Obrazy”, na którą prace nadesłali artyści z całej Polski (patrz: „Obrazy” – wystawa malarstwa i rysunku).

Szymon Szczęsny, fot. Miłosz Puchalski