FotoSmArtFoniada: Odbudowa zamku w Toruniu!

Posiadasz smartfon i kochasz robić zdjęcia?
Weź udział w naszym konkursie, zaprezentuj swoje fotografie, wygraj atrakcyjne nagrody i zostań uczestnikiem interesujących warsztatów!
Razem odbudujmy zamek krzyżacki w Toruniu!

Smartfon coraz częściej staje się narzędziem pracy fotografa. Ewolucja technologii umożliwiającej robienie zdjęć za pomocą telefonu bardzo spopularyzowała fotografię, otwierając zupełnie nowe możliwości!

Celem FotoSmArtFoniady jest aktywizowanie oraz edukowanie mieszkańców Torunia w każdym przedziale wiekowym oraz turystów licznie goszczących w Grodzie Kopernika.

Efektem finalnym projektu będzie stworzenie kolażu z nadesłanych zdjęć (do 30 kwietnia 2017 r.), które zostaną naniesione na makietę zamku krzyżackiego i umiejscowione w obecnej przestrzeni zamkowej. Wydrukowane na nośniku (banerze) będą stanowiły trwały element ekspozycyjny terenu zachowanych ruin. Najlepsze fotografie będą prezentowane w Galerii „Omega” przy ul. Przedzamcze 12 w Toruniu jako wyróżnienie dla uczestników projektu.

Na autorów najlepszych ujęć
czekają atrakcyjne nagrody!

 

Dodatkowo proponujemy Państwu krótki, darmowy kurs fotografii cyfrowej przygotowany przez profesjonalistów w dziedzinie fotografii. Pragniemy, aby robienie zdjęć telefonem stało się dla Państwa nie tylko ogromną przyjemnością z możliwości dokumentowania otaczającej rzeczywistości, ale i okazją do realizacji pasji twórczych jakie daje nam wszystkim fotografia.

Więcej informacji:
https://foto-smart.pl/

>> ZOBACZ REGULAMIN